• 25
    MAR
    2015
  • 20
    ABE
    2013
    Zorionak eta urte berri on
    Ormaiztegiko San Andres eskolaren izenean ZORIONAK ETA URTE BERRI ON
  • 20
    API
    2013
  • 9
    MAR
    2013
    Eskola Kiroleko partiduak

    ARETO FUTBOLA

    BENJAMIN MUTILAK (3-4.Maila)     
         
    UGARO 3-4   SAN ANDRES 3-4  12.00tan Legorretan
         
    BENJAMIN NESKAK (3.Maila)     
         
    JAKINTZA 3B   SAN ANDRES 3  10.00tan  Ordizian, Majorin
         
     BENJAMIN NESKAK (4.Maila)     
         
    SAN ANDRES 4   JAKINTZA 4A  11.30tan Ormaiztegin
         
    ALEBIN MUTILAK (5-6.Maila)     
         
    SAN ANDRES 5-6   JOXEMIEL 5-6  09.30tan Ormaiztegin
         
    ALEBIN NESKAK (5.Maila)     
         
    JAKINTZA 5C   SAN ANDRES 5  11.00tan Ordizian, Majorin
         
    ALEBIN NESKAK (6.Maila)     
         
    SAN ANDRES 6   JOXEMIEL 5-6  10.30tan Ormaiztegin


         
    ESKUZ PILOTA
         
    BENJAMIN MUTILAK     
         
    SAN ANDRES 3   JAKINTZA 3B  17.00tan Ormaiztegin
    SAN ANDRES 4   LA SALLE 4A  17.30tan Ormaiztegin
          

    ASTEBURUKO KIROL IHARDUNALDIAK MAILAKA IKUSTEKO KLIKATU (ARDURADUNAK)

  • 2
    OTS
    2013
    Eskola Kiroleko partiduak

    ESKUBALOIA

     

    BENJAMIN MUTILAK (3-4.Maila)     
         
    SAN ANDRES 3-4        A T S E D E N A   
     

    BENJAMIN NESKAK (3.Maila)     
         
    SAN BENITO 3A   SAN ANDRES 3  10.30tan Lazkaon, Kiroldegian
         
    BENJAMIN NESKAK (4.Maila)     
         
    LIZEO 4B   SAN ANDRES 4  09.00tan Beasainen, Lizeon
         
    ALEBIN MUTILAK (5-6.Maila)     
         
    LAIOTZ 5-6   SAN ANDRES 5-6  10.30tan Seguran, Frontoian
         
    ALEBIN NESKAK (5.Maila)     
         
    SAN ANDRES 5   ANDRAMENDI  10.30tan Ormaiztegin
         
    ALEBIN NESKAK (6.Maila)     
         
    SAN ANDRES 6   A.IPARRAGIRRE 6  11.30tan Ormaiztegin
         

     

    ASTEBURUKO KIROL IHARDUNALDIAK MAILAKA IKUSTEKO KLIKATU (ARDURADUNAK)
     

  • 27
    URT
    2013
    Idiazabalgo Krosa

    Datorren Igandean, Urtarrilak 27, IDIAZABALGO KROSA ospatuko da Idiazabalen. Gure Ikastolak bailarako beste ikastetxeekin batera, bertan parte hartuko du. Frogen hasiera ordua goizeko 10:45tan izango da.

     

    Laisterketaren ordutegiak  eta egin beharreko distantzia honako hauek izango dira:

     

    • Goizeko 10:45tan – Benjamin Neskak (3. eta 4.Maila)   -   680 metro.
    • Jarraian – Benjamin Mutilak (3. eta 4.Maila) – 680 metro.
    • Jarraian – Alebin Neskak (5. eta 6.Maila)   -   1.200 metro.
    • Jarraian – Alebin Mutilak (5. eta 6.Maila) – 1.200 metro.


    Behin froga bukatu eta gero, domiña bat emango zaizue oroigarri bezala.

     

    OHARRAK

    1. Partehartzeko TXARTELA Jose Luis-i eskatu beharko diozue. Txartela kamisetan eramateko orratzak eraman.
    2. DERRIGORREZKOA da San Andres Ikastolako kirol kamiseta eramatea.
    3. AHAL DEN UME GUZTIEN PARTEHARTZEA GOMENDATZEN DA.


     

  • 26
    URT
    2013
    Eskola Kiroleko partiduak

    ESKUBALOIA 
       
    BENJAMIN MUTILAK (3-4.Maila)   
       
    LAIOTZ 3-4   SAN ANDRES 3-4  10.00tan Seguran, Frontoian
       
    BENJAMIN NESKAK (3.Maila)   
       
    SAN ANDRES 3   LIZEO 3A  11.30tan Ormaiztegin
       
    BENJAMIN NESKAK (4.Maila)   
       
    SAN ANDRES 4   URDANETA 4B  10.30tan Ormaiztegin
       
    ALEBIN MUTILAK (5-6.Maila)   
       
    SAN ANDRES 5-6   AITXURI 5-6  09.30tan Ormaiztegin
       
    ALEBIN NESKAK (5.Maila)  
     
       
    SAN BENITO 5A   SAN ANDRES 5  11.30tan Lazkaon, Kiroldegian
       
    ALEBIN NESKAK (6.Maila)   
       
    SAN BENITO 6B   SAN ANDRES 6  10.30tan Lazkaon, Ikastolan

     

    ASTEBURUKO KIROL IHARDUNALDIAK TALDEKA IKUSTEKO KLIKATU

  • 27
    URR
    2012
  • 26
    ABE
    2011

    Umeak kantuan gabon egunean

Banerrak
Banerrak

AZKEN IRUZKINAK

Boletina /