• 9
    MAR
    2013
    Eskola Kiroleko partiduak

    ARETO FUTBOLA

    BENJAMIN MUTILAK (3-4.Maila)     
         
    UGARO 3-4   SAN ANDRES 3-4  12.00tan Legorretan
         
    BENJAMIN NESKAK (3.Maila)     
         
    JAKINTZA 3B   SAN ANDRES 3  10.00tan  Ordizian, Majorin
         
     BENJAMIN NESKAK (4.Maila)     
         
    SAN ANDRES 4   JAKINTZA 4A  11.30tan Ormaiztegin
         
    ALEBIN MUTILAK (5-6.Maila)     
         
    SAN ANDRES 5-6   JOXEMIEL 5-6  09.30tan Ormaiztegin
         
    ALEBIN NESKAK (5.Maila)     
         
    JAKINTZA 5C   SAN ANDRES 5  11.00tan Ordizian, Majorin
         
    ALEBIN NESKAK (6.Maila)     
         
    SAN ANDRES 6   JOXEMIEL 5-6  10.30tan Ormaiztegin


         
    ESKUZ PILOTA
         
    BENJAMIN MUTILAK     
         
    SAN ANDRES 3   JAKINTZA 3B  17.00tan Ormaiztegin
    SAN ANDRES 4   LA SALLE 4A  17.30tan Ormaiztegin
          

    ASTEBURUKO KIROL IHARDUNALDIAK MAILAKA IKUSTEKO KLIKATU (ARDURADUNAK)

  • 2
    OTS
    2013
    Eskola Kiroleko partiduak

    ESKUBALOIA

     

    BENJAMIN MUTILAK (3-4.Maila)     
         
    SAN ANDRES 3-4        A T S E D E N A   
     

    BENJAMIN NESKAK (3.Maila)     
         
    SAN BENITO 3A   SAN ANDRES 3  10.30tan Lazkaon, Kiroldegian
         
    BENJAMIN NESKAK (4.Maila)     
         
    LIZEO 4B   SAN ANDRES 4  09.00tan Beasainen, Lizeon
         
    ALEBIN MUTILAK (5-6.Maila)     
         
    LAIOTZ 5-6   SAN ANDRES 5-6  10.30tan Seguran, Frontoian
         
    ALEBIN NESKAK (5.Maila)     
         
    SAN ANDRES 5   ANDRAMENDI  10.30tan Ormaiztegin
         
    ALEBIN NESKAK (6.Maila)     
         
    SAN ANDRES 6   A.IPARRAGIRRE 6  11.30tan Ormaiztegin
         

     

    ASTEBURUKO KIROL IHARDUNALDIAK MAILAKA IKUSTEKO KLIKATU (ARDURADUNAK)
     

  • 26
    URT
    2013
    Eskola Kiroleko partiduak

    ESKUBALOIA 
       
    BENJAMIN MUTILAK (3-4.Maila)   
       
    LAIOTZ 3-4   SAN ANDRES 3-4  10.00tan Seguran, Frontoian
       
    BENJAMIN NESKAK (3.Maila)   
       
    SAN ANDRES 3   LIZEO 3A  11.30tan Ormaiztegin
       
    BENJAMIN NESKAK (4.Maila)   
       
    SAN ANDRES 4   URDANETA 4B  10.30tan Ormaiztegin
       
    ALEBIN MUTILAK (5-6.Maila)   
       
    SAN ANDRES 5-6   AITXURI 5-6  09.30tan Ormaiztegin
       
    ALEBIN NESKAK (5.Maila)  
     
       
    SAN BENITO 5A   SAN ANDRES 5  11.30tan Lazkaon, Kiroldegian
       
    ALEBIN NESKAK (6.Maila)   
       
    SAN BENITO 6B   SAN ANDRES 6  10.30tan Lazkaon, Ikastolan

     

    ASTEBURUKO KIROL IHARDUNALDIAK TALDEKA IKUSTEKO KLIKATU

Banerrak
Banerrak

AZKEN IRUZKINAK

Boletina /